2018-04-03

Serdecznie zapraszamy na 23. Targi Budownictwa EXPO DOM: 06-08.04. 2018

Serdecznie zapraszamy na 23. Targi Budownictwa EXPO DOM, które odbędą się 06-08 kwietnia w Hali Podpromie w Rzeszowie. Wśród wystawców będziemy także my. Czekamy na Państwa na stoisku numer 140, poziom B. Dla klientów, którzy zarezerwują na targach mieszkanie, przygotowaliśmy specjalną promocję: ogrzewanie podłogowe w aneksie kuchennym i łazience otrzymają gratis !  

Zobacz więcej
2017-12-27

Osiedle SŁONECZNE TARASY – Promocja Cenowa Na Start !!!

W związku z rozpoczęciem sprzedaży w inwestycji SŁONECZNE TARASY, wprowadzamy ceny promocyjne na wszystkie mieszkania oraz komórki lokatorskie gratis w cenie mieszkania! Czas trwania promocji jest ograniczony !

Zobacz więcej
2017-06-16

Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty – Promocja !!!

Wprowadzamy na Osiedlu Makuszyńskiego Apartamenty promocję: komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w cenie zakupu mieszkania ! Pośpiesz się ! Czas trwania promocji jest ograniczony !

Zobacz więcej
2016-10-31

Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty – nowa inwestycja już w sprzedaży !!!

Firma HEGRA Deweloper ma przyjemność przedstawić Państwu swoją najnowszą inwestycję mieszkaniową „Osiedle Makuszyńskiego Apartamenty” „Osiedle Makuszyńskiego APARTAMENTY” to kolejny już II etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy Kornela Makuszyńskiego, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Biała w Rzeszowie.

Zobacz więcej
2016-10-10

Osiedle Balistyczna Mieszkania – ostatnie wolne mieszkania !!!

Zapraszamy do zakupu ostatnich dwóch wolnych mieszkań! Mieszkanie trzypokojowe A6 mieszczące się na 1 piętrze w budynku A, o powierzchni 67,09 m², z dwoma balkonami, w stanie deweloperskim. Mieszkanie trzypokojowe A8 o pow. 56,87 m², na 2 piętrze w budynku A, w stanie pod klucz. Komórka lokatorska i miejsce parkingowe w cenie mieszkania!

Zobacz więcej