O Firmie

O FIRMIE

 

HEGRA Deweloper to firma deweloperska, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży budowlanej i nieruchomości. Jednym z obszarów naszej działalności jest przeprowadzenie pełnego procesu inwestycyjnego własnych inwestycji, oferując Klientom zakup domów, szeregówek, mieszkań i apartamentów. Zajmujemy się również sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości na rynku pierwotnym, wtórnym oraz nieruchomości o charakterze komercyjnym.

Lokalizacje naszych inwestycji wybierane są na obrzeżach Rzeszowa w najpopularniejszych dzielnicach z pełną infrastrukturą z dostępem do najważniejszych obiektów publicznych, oraz w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych z dogodnym dojazdem do centrum.

Starannie dobierane projekty przez naszych architektów charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych i wykonania zapewnia naszym inwestycjom piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd. Na potwierdzenie czego w 2013 roku nasza firma została uhonorowana przez czytelników Gazety Codziennej „Nowiny” statuetką “ZŁOTY ŻURAW” za najlepszą inwestycję mieszkaniową na Podkarpaciu: “Osiedle Balistyczna”.

Nasze inwestycje charakteryzuje nie tylko przystępna cena, ale również możliwość korzystania z podmiejskich wygód życia w ciszy i spokoju, a zarazem mieszkanie w wielkim mieście zapewniające spełnienie Państwa potrzeb, oczekiwań i marzeń.

Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z bankami oraz z instytucjami doradztwa finansowego, pomagając Państwu w wyborze kredytów hipotecznych z ofert większości banków. Warunki kredytów korzystniejsze nawet niż w oddziale banku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

HEGRA Deweloper

  1All elements of a property purchase, an architect with blueprints, a building under construction, a mortgage application..3