Opis inwestycji

Opis inwestycji

“Apartamenty Wywrockiego 11” to prestiżowa inwestycja klasy PREMIUM, powstająca przy ulicy Jana Wywrockiego w Rzeszowie, nieopodal centrum miasta w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy – Staroniwa.

Okolica, w której powstają “Apartamenty Wywrockiego 11”, stanowi luksusową część Rzeszowa. Niepowtarzalny apartamentowiec powstaje z myślą o najbardziej wymagających i zamożnych Klientach. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano luksusowy, przestronny penthouse o powierzchni 208m2 z dużym basenem i równie imponującymi tarasami.

Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Niezwykłość i liczne atuty tego osobliwego apartamentowca, są wynikiem działań znanej pracowni architektonicznej MWM Architekci.

                                                    Zalety Inwestycji:

– 8 kondygnacji o niezwykłej architekturze,

– 63 apartamenty o powierzchniach od 35 do 208m2,

– Przestronne tarasy do 85m2,

– Wysoka jakość wykonania,

– Garaż podziemny,

– Ciche windy,

– Bezpieczne osiedle,

– Ekologiczne rozwiązania,

– Pakiet antysmogowy,

– Inteligentne mieszkania,

– Spokojna i pełna zieleni okolica,

– Tylko 2,5km do centrum miasta.

Na parterze zaprojektowano 4 lokale usługowe z przeznaczeniem na cichą działalność, co z pewnością będzie stanowiło dodatkowe udogodnienie dla naszych Klientów.
„Apartamenty Wywrockiego 11” to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebujących mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

 

 

 

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie podczas realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku.