Opis Inwestycji

Opis Inwestycji

„Osiedle Balistyczna MIESZKANIA” to inwestycja mieszkaniowa firmy HEGRA Deweloper.

Jest to kolejny już  III etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy Balistycznej, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie.

Inwestycja „Osiedle Balistyczna MIESZKANIA” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: Studio Architektury Artur Ostafijczuk, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

W ofercie posiadamy 16 przestronnych mieszkań, 2 i 3-pokojowych po 8 mieszkań w każdym budynku o zróżnicowanej powierzchni (od 45m2 do 68m2) z przestronnymi tarasami i balkonami (od 7m2 do 16m2), oraz ogródkami w mieszkaniach na parterze, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.

W każdym budynku znajdują się komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym dostępne dla mieszkańców i gości.

W trosce o najmłodszych i najstarszych mieszkańców na Osiedlu zaprojektowany został plac zabaw, który będzie idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku osób starszych.

Oferujemy dwa standardy wykonania mieszkań: stan deweloperski oraz pod klucz. Każdy ze standardów realizowany jest w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewniający naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

W częściach wspólnych zastosowane zostały wysokiej jakości płytki ceramiczne, balustrady z metaloplastyki oraz ślusarka aluminiowa.

„Osiedle Balistyczna” to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania, idealne dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Inwestycja zrealizowana.

Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie podczas realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku.

 

Osiedle_Balistyczna_widok_poludniowyOsiedle_Balistyczna_widok_z_gory Osiedle_Balistyczna_widok_polnocno_wschodni Osiedle_Balistyczna_widok_zachodnio_polnocny Osiedle_Balistyczna_widok_poludniowo_zachodni