Opis Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja „Osiedle Makuszyńskiego SZEREGÓWKI” to zespół zabudowy jednorodzinnej powstający przy ul. Kornela Makuszyńskiego, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Biała w Rzeszowie. Osiedle składa się z 10 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej o pow. około 112 m² z ogródkami oraz miejscami postojowymi przed budynkami. Domy usytuowane są na działkach od 1,5 ara segmenty środkowe do 2,6 arów segmenty skrajne.

Domy budowane są według projektu „Emil” pracowni Horyzont, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

W budynkach zastosowano podwyższony standard energooszczędny (tzw. pakiet Thermo:

  • izolacja termiczna fundamentów styrodur 10 cm
  • izolacja termiczna posadzki na gruncie styropian gr 15 cm
  • okna PCV profil sześciokomorowy gr. 85 mm z zestawem trzy szybowym
  • docieplenie ścian styropianem gr. 20 cm
  • docieplenie poddasza wełną gr. 25 cm

Oferujemy dwa warianty wykonania domów:

  • stan surowy zamknięty wraz zagospodarowaniem terenu
  • oraz stan deweloperski

Każdy ze standardów realizowany jest w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewniający naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Na parterze znajduje się garaż, kotłownia, toaleta, wiatrołap oraz hol który wprowadza nas do części dziennej w której znajduje się pięknie doświetlony salon z centralnie umieszczonym kominkiem wraz z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras, które prowadzi nas do ogrodu. W strefie nocnej na poddaszu przewidziano cztery wygodne sypialnie ( w tym dwie bez skosów ), oraz łazienkę. W ramach adaptacji poddasza istnieje możliwość zamiany jednego pokoju na duży pokój kąpielowy a łazienkę na garderobę.

 

Inwestycja w trakcie realizacji, zakończenie inwestycji: II kwartał 2017 roku.

 

hegra_7-2

hegra_7-3

szeregowki-makuszynskiego-hegra_7-1

rzut-3d-szeregowki-parter

rzut-3d-szeregowki-pietro