Lokalizacja

Inwestycja „Osiedle Balistyczna” zlokalizowana jest na obrzeżach miasta, w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa na osiedlu Staroniwa przy ulicy Balistycznej. Staroniwa jest jedną z najstarszych dzielnic Rzeszowa, położoną w południowo zachodniej części miasta. Cechą charakterystyczną Staroniwy, oprócz dużej ilości zieleni jest rozproszona zabudowa jednorodzinna do niedawna objęta jeszcze ochroną Konserwatorską. Dzięki temu Staroniwa nie jest tak intensywnie zabudowana jak inne części Rzeszowa. Na terenie dzielnicy w ostatnim czasie powstały nowe osiedla bloków i domków jednorodzinnych: Wzgórza Staroniwskie , Słoneczna Reduta, Osiedle Panorama i Osiedle Balistyczna.

Lokalizacja „Osiedla Balistyczna” jest w spokojnej i zacisznej części Staroniwy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek.

„Osiedle Balistyczna” skomunikowane jest od ulicy Staroniwskiej poprzez ulicę Strzelniczą a następnie ulicę Balistyczną, która w przyszłości również będzie asfaltowa. Droga wewnętrzna osiedla wykonana jest z kostki brukowej. Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja – ścisłe centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 2 kilometry.

Na osiedlu jest pełny dostęp do infrastruktury i najważniejszych obiektów publicznych takich jak: duże centrum handlowe Real, Delikatesy Centrum, 3 Przedszkola, Żłobek, Szkoła Podstawowa Nr 14, Osiedlowy Dom Kultury, Poczta Polska, sklepy spożywcze, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne i punkty usługowe. Dogodne rozwiązania komunikacyjne, ( linie autobusowe: 10, 34, 35 i 44 ), dają możliwość sprawnego i szybkiego dojazdu do centrum miasta.