Opis inwestycji

Opis inwestycji

„Osiedle Balistyczna MIESZKANIA” to inwestycja mieszkaniowa firmy HEGRA Deweloper.

Jest to kolejny już  III etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy Balistycznej, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie.

Inwestycja „Osiedle Balistyczna MIESZKANIA” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: Studio Architektury Artur Ostafijczuk, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

W ofercie posiadamy 16 przestronnych mieszkań, 2 i 3-pokojowych po 8 mieszkań w każdym budynku o zróżnicowanej powierzchni (od 45m2 do 68m2) z przestronnymi tarasami i balkonami (od 7m2 do 16m2), oraz ogródkami w mieszkaniach na parterze, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.

W każdym budynku znajdują się komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym dostępne dla mieszkańców i gości.

W trosce o najmłodszych i najstarszych mieszkańców na Osiedlu zaprojektowany został plac zabaw, który będzie idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku osób starszych.

Oferujemy dwa standardy wykonania mieszkań: stan deweloperski oraz pod klucz. Każdy ze standardów realizowany jest w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewniający naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

W częściach wspólnych zastosowane zostały wysokiej jakości płytki ceramiczne, balustrady z metaloplastyki oraz ślusarka aluminiowa.

„Osiedle Balistyczna” to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania, idealne dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

 

 Osiedle_Balistyczna_widok_poludniowyOsiedle_Balistyczna_widok_z_gory Osiedle_Balistyczna_widok_polnocno_wschodni Osiedle_Balistyczna_widok_zachodnio_polnocny Osiedle_Balistyczna_widok_poludniowo_zachodni