Opis inwestycji

Opis inwestycji

Inwestycja „Osiedle Balistyczna” zlokalizowana będzie w  atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa na osiedlu Staroniwa przy ulicy Balistycznej. Osiedle składać się będzie z 6 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej z dużymi działkami jak na zabudowę szeregową od  2,2 ary segment środkowy do 4,3 arów segment skrajny.

Domy budowane będą według projektu „Dom w Klematisach 9”  pracowni Archon, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura zapewniająca komfort  i wygodę mieszkania.

Rozpoczęcie realizacji inwestycji planowane jest na drugą połowę roku 2011 roku a zakończenie w połowie roku 2012.

Lokalizacja „Osiedla Balistyczna” będzie w spokojnej i cichej części Staroniwy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych bez możliwości zabudowy wielorodzinnej.

„Osiedle Balistyczna”  skomunikowane będzie od ulicy Staroniwskiej poprzez ulicę Strzelniczą a następnie ulicę Balistyczną, która w przyszłości również będzie asfaltowa. Droga wewnętrzna osiedla  wykonana będzie z kostki brukowej. Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja – ścisłe centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 2 kilometry.

Oferujemy dwa standardy wykonania domów:  stan surowy zamknięty oraz stan deweloperski. Każdy ze standardów  realizowany jest w połączeniu z wysoką  jakością materiałów budowlanych oraz  zastosowaniem nowoczesnych technologii  zapewniający  naszej  inwestycji  piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.      

Wszystkie nasze domy w zabudowie szeregowej spełniają kryteria  rządowego programu „Rodzina na swoim”,         w ramach którego Państwo oferuje pomoc w nabyciu własnego domu poprzez finansowanie do 50 % odsetek od kredytu. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z bankami oraz z instytucjami doradztwa finansowego, pomagając  Państwu w wyborze kredytów hipotecznych z ofert większości banków . Warunki kredytów korzystniejsze  nawet  niż  w oddziale banku.

 

3

1

4

5

6