Lokalizacja

Inwestycja „Osiedle Balistyczna” zlokalizowana będzie w  atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa na osiedlu Staroniwa przy ulicy Balistycznej.  Staroniwa jest jedną z najstarszych dzielnic Rzeszowa, położoną w południowo  zachodniej części miasta. Cechą charakterystyczną Staroniwy, oprócz dużej ilości zieleni jest rozproszona zabudowa jednorodzinna do niedawna objęta jeszcze ochroną Konserwatorską. Dzięki temu Staroniwa nie jest tak intensywnie zabudowana jak inne części Rzeszowa. Na terenie dzielnicy w ostatnim czasie powstały  nowe osiedla bloków i domków jednorodzinnych: Wzgórza Staroniwskie , Słoneczna Reduta i Osiedle Panorama.

Lokalizacja „Osiedla Balistyczna” będzie w spokojnej i cichej części Staroniwy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych bez możliwości zabudowy wielorodzinnej.

„Osiedle Balistyczna”  skomunikowane będzie od ulicy Staroniwskiej poprzez ulicę Strzelniczą a następnie ulicę Balistyczną, która w przyszłości również będzie asfaltowa. Droga wewnętrzna osiedla  wykonana będzie z kostki brukowej. 

Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja – ścisłe centrum Rzeszowa oddalone jest zaledwie o 2 kilometry. 

Jest pełny dostęp do infrastruktury i najważniejszych obiektów publicznych takich jak: duże centrum handlowe Real,  3 Przedszkola, Szkoła Podstawowa Nr 14, Osiedlowy Dom Kultury, sklepy, punkty usługowe i komunikacja miejska,  linie: 34, 35 i 44.