Opis inwestcji

Opis inwestcji

Inwestycja „Osiedle Balistyczna II etap”   składa się z 4 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej z dużymi działkami jak na zabudowę szeregową od  2,2 ary segment środkowy do 4,3 arów segment skrajny.

Domy budowane są według projektu „Dom w Klematisach 9”  pracowni Archon, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura zapewniająca komfort  i wygodę mieszkania.

Oferujemy dwa standardy wykonania domów:  stan surowy zamknięty oraz stan deweloperski wraz zagospodarowaniem. Każdy ze standardów  realizowany jest w połączeniu z wysoką  jakością materiałów budowlanych oraz  zastosowaniem nowoczesnych technologii  zapewniający  naszej  inwestycji  piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.      

Na parterze znajduje się garaż, kotłownia, toaleta, wiatrołap oraz hol który wprowadza nas do części dziennej w której znajduje się pięknie doświetlony salon z centralnie umieszczonym kominkiem wraz z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras, które prowadzi nas do ogrodu.  W strefie nocnej na poddaszu przewidziano cztery sypialnie i dużą łazienkę.

 

Osiedle_Balistyczna_II_etap_-_front

Osiedle_Balistyczna_II_etap_-_front_2

Osiedle_Balistyczna_II_etap_-_tarasy

Osiedle_Balistyczna_II_etap_-_tarasy_2